Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-950
ulica / nr: Akademicka 13
Tel: 81 445 68 85
Fax: 81 445 69 99

 

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie to nowoczesna uczelnia o profilu przyrodniczo-technicznym.  Ponad 68 lat historii świadczy o najlepszych tradycjach akademickich.

Kształcimy  studentów w ramach 31 kierunków  na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich. Prowadzimy studia doktoranckie oraz studia podyplomowe i kursy dokształcające.

   Wysoki poziom i życzliwość kadry naukowej, znakomicie wyposażone sale dydaktyczne, laboratoria, pracownie komputerowe oraz nowoczesne metody nauczania dają  gwarancję zdobycia wykształcenia na najwyższym poziomie.

 

Kładziemy wysoki nacisk na sprawdzanie wiedzy w praktyce. Organizujemy obowiązkowe i nieobowiązkowe praktyki zawodowe  oraz  oferujemy możliwość uczestnictwa w międzynarodowych programach praktyk i staży (m.in. USA, Holandia, Wielka Brytania).

Uczestniczymy w  krajowych i międzynarodowych programach wymiany  studentów  (m.in. MOSTAR, ERASMUS).

Wspieramy studentów w rozwijaniu pasji i zainteresowań:

  • naukowych: aktywnie działające koła naukowe,  możliwość udziału w zagranicznych konferencjach i programach stypendialnych
  • społecznych:  realizacja ciekawych projektów w samorządzie studenckim, współpraca z miesięcznikiem RADAR i kwartalnikiem Aktualności Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie  
  • artystycznych: Zespół Pieśni i Tańca „Jawor", Chór Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Grupa Tańca Towarzyskiego
  • sportowych:  Akademicki Związek Sportowy,  nowoczesne Centrum Sportowo-Rekreacyjne

 Cały czas rozwijamy swoją bazę lokalową, m.in. przy wykorzystaniu funduszy UE.  Wszystkie budynki wyposażone są w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (windy, podjazdy).

         Od roku akademickiego 2013/2014 w ofercie dydaktycznej mamy 4 nowe kierunki studiów: agrobiznes, bioinżynieria, behawiorystyka zwierząt, zielarstwo i terapie roślinne. Od roku akademickiego 2014/2015 inzynieria przemysłu spożywczego Szczegółowe informacje nt. rekrutacji na stronie: www.up.lublin.pl

 

 

 

 

Powered by Sigsiu.NET

Polski Fundusz Rozwoju

Welcome to ladbrokes bonus codes information.