Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-225
ulica / nr: Sucharskiego 2
Tel: 17 866 11 88; 17 866 11 99
Fax: 17 866 12 29

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od lat zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych. 

W najnowszej edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” 2018, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jako jedyna uczelnia w Polsce południowo-wschodniej, uzyskała wyjątkowy bo złoty certyfikat. Przyznano także prestiżowe wyróżnienie "Najwyższa Jakość Studiów", tym samym WSIiZ znalazła się w gronie siedmiu polskich uczelni z taką nagrodą.

W międzynarodowym rankingu U-Multirank miejsce WSIiZ wśród krajowych liderów, zostało potwierdzone w ilości przyznanych wysokich ocen w kilkunastu kategoriach. Najwyższe noty tj. bardzo dobry „A” lub dobry „B” przyznano m.in. za liczbę absolwentów, którzy znajdują pracę po studiach, badania naukowe, liczbę firm współpracujących z uczelnią oraz za umiędzynarodowienie.

WSIiZ wypadła również wysoko w prestiżowym polskim rankingu szkół wyższych „Perspektyw”. W kategorii niepubliczne uczelnie magisterskie WSIiZ okazała się najlepszą szkołą wyższą w Polsce południowo-wschodniej, jak i całej Polsce Wschodniej. 

Ponad 20 lat istnienia na rynku edukacyjnym nauczyło nas, że studia to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. 6000 studentów, 40 000 absolwentów, 15 000 absolwentów studiów podyplomowych mogą potwierdzić, że nasze programy nauczania są dostosowane do potrzeb rynku. Na studiach realizowany jest bogaty pakiet zajęć praktycznych w ponad 80 specjalistycznych laboratoriach. Zajęcia prowadzą m.in. profesorowie z najlepszych zagranicznych uniwersytetów oraz praktycy biznesu. Uczelnia współpracuje z wieloma firmami i instytucjami, dzięki czemu studenci uczestniczą w komercyjnych projektach podmiotów biznesowych. WSIiZ oferuje studia I, II i III stopnia, studia w języku angielskim, w tym na jedynych w Polsce, elitarnych ścieżkach General Aviation i Aviation Management.

W WSIiZ studiuje około 1500 obcokrajowców z 40 krajów. Studentom daje to możliwość poznania innych kultur oraz nawiązania kontaktów z młodzieżą z całego świata, które mogą w przyszłości zaowocować interesującymi projektami biznesowymi.

 

 

Powered by Sigsiu.NET

Polski Fundusz Rozwoju

Welcome to ladbrokes bonus codes information.